• Nokia 3.1 Singl sim

Perfektní symbióza mezi skvělým výkonem a vnější podobou telefonu musí potěšit naprosto každého uživatele. Nové telefony Nokia vstoupily do nové éry a výsledek můžete vidět sami. Do detailu propracované hliníkové hrany, které lemují telefon, jdou ruku v ruce s jeho tvarem. Vysokou odolnost naopak zaručuje displej, který pokrývá sklo Corning® Gorilla®.


Užívejte si náročné hry a aplikace

Abyste neměli problém se spuštěním žádné aplikace nebo hry, které bez potíží stáhnete z Google Play, pro vás výrobci připravili perfektní zázemí. Nokia 3.1 totiž disponuje osmijádrovým procesorem a operační pamětí RAM o kapacitě 2 GB. Tento tandem je ještě doplňován novým operačním systémem Android 8.0 Oreo. Budete si tak moci dopřát i náročnější hry, které se dočkají té největší možné kvality.


Sledujte nejen videa ve vynikající kvalitě

Jako pastvu pro oči můžeme označit IPS LCD displej, který skvělým způsobem zvětšil pozorovací úhel a umí perfektně vybírat ze škály 16,7 miliónů barevných odstínů. Úhlopříčka Nokia 3.1 dosahuje 5,2'' a protože se poměr stran dočkal čísel 18:9, vy si budete moci užívat HD+ kvalitu displeje a všechno tak uvidíte v maximální možné kvalitě.

Focení se smyslem pro detail

Velké podpory se u Nokia 3.1 dočkaly i fotoaparáty, a to jak přední, tak i ten zadní. Hlavní fotoaparát byl obdařen 13 Mpx, jimž bude věrně sekundovat LED blesk, automatické ostření a světelnost f/2. Díky tomu se fotografie dočkají skoro až neuvěřitelné ostrosti a věrohodnosti. O focení stále populárních selfie se bude starat zase přední kamera o8 Mpx. Ta nabízí 84,6° záběr, a tak nebude problém, když se vyfotíte společně s hned několika kamarády.

Kooperace s Google na vysoké úrovni

Díky skvělé spolupráci mezi Nokia a Google se uživatelé mobilního telefonu Nokia 3.1 dočkají dosud nejnovějšího Androidu a mohou si být jisti, že nebudou ošizeni o žádnou aktualizaci. Kromě široké škály aplikací, jež můžete využívat, na vás čeká mj. i bezplatné úložiště Fotky Google, rozšířený Gmail a již zmíněný Obchod Play.

Design, který si zaslouží chránit
Nový telefon Nokia 3.1 vypadá stejně skvěle jako funguje. Pozornost přitahuje svými jemnými křivkami a nápadnými diamantem řezanými hliníkovými hranami. Displej je vybaven sklem Corning® Gorilla® a zadní část nové Nokia 3.1 je tvarovaná tak, aby vám padla pohodlně do ruky.

Perfektní poměr stran obrazovky
Kompaktní zařízení s maximalizovanou obrazovkou. Poměr stran 18:9 na novém telefonu Nokia 3 je perfektní pro co největší využití displeje HD+ 5.2", když sledujete filmy nebo projíždíte informační kanály – odteď vám na obrazovce prostor chybět nebude.

Ostřejší a detailnější fotografie
13MP zadní fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem vám umožní pořídit ostré fotografie, ať už jste v přírodě, nebo v interiéru. A přední 8MP fotoaparát s širokým, 84.6-stupňovým záběrem je ideální pro pořizování skupinových selfie.

Nejlepší aplikace na dosah prstu
Výkonný osmijádrový procesor na novém telefonu Nokia 3 vám umožní zažít víc, ať už hrajete hry s rozšířenou realitou, nebo přepínáte mezi více aplikacemi. Užijete si také zabezpečený přístup k užitečným aplikacím, jako je Google Pay.

To nejlepší ze systému Android™ s nejnovějšími inovacemi od Google
Android One přináší novému telefonu Nokia 3.1 software přímo od Googlu. Efektivnější rozhraní se snadno ovládá a získáte v něm vše potřebné a zároveň nic, co nechcete. Sada předinstalovaných aplikací je přehledně uspořádaná a součástí je i aplikace Fotky Google včetně bezplatného, neomezeného úložiště pro prvotřídní fotografie1. Pravidelné aktualizace zabezpečení a dva roky aktualizací OS znamenají, že nový telefon Nokia 3.1 s Android One zůstane zabezpečený. Zároveň nabízí nejnovější inovace od Googlu, jako je optimalizace pro používání Asistenta Google.

Zevnějšek

  • 5.2’’ HD+ display with Corning® Gorilla® Glass
  • Hlavní fotoaparát 13 MP s automatickým ostřením
  • Přední fotoaparát 8 MP s úhlem záběru 84.6 stupňů
  • Poměr stran 18:9 ideální pro informační kanály a filmy

Technická specifikace
Procesor
Typ Procesoru MT6750N
Počet jader procesoru 8jádrový
Pracovní frekvence procesoru 1,5 GHz

Paměť
Uživatelská paměť 16 GB
Možnost paměťové karty Ano
Operační paměť (RAM) 2 GB

Operačníh systém 8.0 Oreo

Displej
Velikost displeje 5,2 "

Fotoaparát
Rozlišení fotoaparátu 13 Mpx
Rozlišení přední kamery 8 Mpx
Vestavěný blesk Ano

Konektivita
Bluetooth
Sluchátkový výstup

Data
GPS
LTE

SIM
Typ SIM karty Nano SIM

Baterie, výdrž
Kapacita baterie 2 990 mAh

Rozměry, hmotnost
Výška 14,63 cm
Šířka 6,87 cm
Hloubka 0,87 cm
Hmotnost 138 g

Nokia 3.1 Singl sim

  • Výrobce: Nokia
  • Model: Nokia 3.1
  • Dostupnost: na objednávku do 48 hodin
  • cena 3 499Kč
  • cena 3 199Kč