Servis

Záruční:

Na telefony a veškeré příslušenství zakoupené u nás nabízíme samozřejmě záruční servis. Záruka trvá 24 měsíců a v případě reklamace se prodlužuje o dobu, po kterou byl telefon v servisu. K uplatnění záruky je nutno dodat vyplněný záruční list ,paragon,fakturu kterou vždy dostanete při koupi telefonu.Váš telefon je zaslán na opravu do autorizovaného  servisního střediska a jakmile se vrátí , jste neprodleně informováni SMS.

Poznámka k reklamaci důrazně doporučujeme udělat si zálohu telefonu. Servis téměř vždy nahrává nový SW, to znamená, že telefon se ze servisu vrací úplně prázdný, ve stavu v jakém byl při prodeji. Placenou zálohu telefonu je jinak možné provést i u nás, samozřejmě pokud je telefon funkční.Pozáruční:

Pokud je Váš telefon již po záruce anebo se na něj záruka nevztahuje, třeba právě po pádu, dokážeme Vám pomoci.Co opravujeme ?
Většinu nejběžnějších závad jsme schopni opravit na místě, náročnější opravy se pak posílají do servisu.
Přímo na místě opravujeme např. tyto závady: prasklý displej, prasklá nebo jinak nefunkční dotyková plocha, vadné sluchátko, reproduktor či mikrofon. Také výměny krytů, klávesnic a joysticků jsou u nás samozřejmostí. Čistíme telefony od prachu, pilin, špon anebo po polití či utopení.
Nově jsme začali opravovat i tablety, ale vzhledem k minimální dostupnosti náhradních dílů hlavně pro ty levnější modely opravíme jen něco.

Drobné opravy se dají stihnout do druhého dne a většinu oprav jsme schopni vyřídit max. do týdne. Mnoho součástek držíme skladem, přesto prosíme o pochopení, pokud zrovna něco není. Vzhledem k množství různých modelů telefonů není v našich silách mít vše hned, u méně rozšířených telefonů se někdy může čekat na objednaný náhradní díl i déle.

Pokud dle závady víme cenu předem, sdělíme ji při převzetí telefonu do opravy.
V případě, že cena není známa, oznámíme ji po zjištění telefonicky majiteli a ten sám řekne zda to chce opravit či ne. Nemusíte se tedy bát, že oprava telefonu v hodnotě 500,- bude stát třeba 1000,- Kč.


Může se stát, že telefon opravit nepůjde, nebo jeho majitel nesouhlasí s cenovým návrhem. Potom v případě vrácení telefonu bez opravy po Vás budeme požadovat za diagnostiku přístroje poplatek 50,-


Také je možné, že na vyzvednutí telefonu z opravy zapomenete, nebo třeba zrovna nemáte peníze. Potom byste ale měli vědět, že po 6 měsících se stává naším majetkem a jsme oprávněni ho prodat, případně ho jinak použít na úhradu nákladů na opravu.


V této kategorii nejsou žádné produkty.